На другому поверсі галереї «АВЕК» відкрилася виставка робіт молодого українського автора Сергія Декалюка «Абстракція як життя». Художник родом з Тернопільщини, і це його перша персональна виставка на Сході України. Вона відбулася завдяки участі Сергія в проекті Арт-Пікнік в Фельдман Екопарк. Експозиція складається з живописних і графічних творів, виконаних в стилі абстракціонізму. Процес створення подібних робіт, за словами автора, пов’язаний з переосмисленням  власного життєвого досвіду.

«У кожного з нас в житті є свої цілі, наміри, плани. Однак за чітко визначеним алгоритмом нам жити не вдається. Тоді доводиться імпровізувати, вдаватися до  нехарактерних життєвих прийомів, поступатися своїм принципам, – розповів Сергій Декалюк. – Саме так у мене проходить процес народження абстрактного твору – це не завжди легко, але досить захоплююче. І це затягує, тому що виходиш за рамки видимого, відчуваєш енергію кольору, пластичність лінії, твердість форм і коли уловлюєш мелодію роботи, то хочеться творити ще і ще, шукати щось нове, прислухатися до себе, бачити результат, любити. Ну, просто все як у житті ».

Виставку «Абстракція як життя» харків’яни і гості міста зможуть побачити до 12 вересня. Галерея «АВЕК» (вул. Сумська, 70) працює щодня з 10.00 до 22.00 без перерв і вихідних. Вхід вільний!

Джерело:

 https://feldman-ecopark.com/news/abstraktsiya_kak_zhizn_v_galeree_avek_vystavka_molodogo_ukrainskogo_hudozhnika