Виставка під назвою «Потік часу» поєднує три сфери життя митців. Сергій Декалюк акцентує увагу на важливості миті та щирих емоціях. Персонажами його робіт постають пересічні люди: «Створюючи ці позитивні образи, я веду власний щоденник, зберігаючи у вигляді полотен миті радості та добра. А це бути свідком чогось доброго, але в той же час простого, то це додає мені оптимізму. У своїх роботах я відкинув все зайве, залишивши лише момент прекрасного. Хочу, щоб люди також звертали увагу на такі прості речі», – розповів митець.

Зокрема, на виставці можна побачити роботи Мирослави Бачкур. Мисткиня акцентує свою увагу на результаті, констатуючи його, ставлячи перед фактом.

Художник Вадим Панченко зображав у своїх роботах момент, намагаючись передати буденні переживання і відчуття, надати значення цілком звичним подіям і миттєвостям: «Моменти – це те з чого складається наше життя, приємна інфантильна його частина, чи то гонитва за голубом, чи промінь сонця по дорозі в школу», – поділився Вадим Панченко.

Експозиція триватиме до 3 травня. Читайте більше тут:
http://zik.ua/news/2017/04/07/potik_chasu_lvivski_hudozhnyky_zobrazyly_myt_moment_ta_rezultat_1075635